Ansatte

Rektor Rolf Jarl Sjøen

Rektor@hauge-vgs.no

Harriet Olsen, Sosialrådgiver og kroppsøving

Harriet@hauge-vgs.no

Steinar Rønnevik, Faglærer Restaurant og matfag

Steinar@hauge-vgs.no

Audun Aase, Faglærer Restaurant og matfag

Audun@hauge-vgs.no

Tor Johnny Lillebakken, Faglærer Restaurant og matfag

Tor@hauge-vgs.no

Einar Heng, Faglærer Bygg

Einar@hauge-vgs.no

Jens Magne Høines, Faglærer Bygg

Jens@hauge-vgs.no

Gregory Scott Sørby, Fellesfaglærer

Gregory@hauge-vgs.no

Mette Lothe, Administrasjon og Realfaglærer

Mette@hauge-vgs.no

Jan Inge Suggelia, Faglærer Salg, service og reiseliv.

Janinge@hauge-vgs.no

Tor Egil Olsen, Miljøarbeider

Tore@hauge-vgs.no

Jorunn Ramsay Kristoffersen, Allmennfaglærer

Jorunn@hauge-vgs.no

Passanee Noita, Renholdsoperatør

Passanee@hauge-vgs.no

Tor Sigurd Sørlie, Vaktmester

Torsiggurd@hauge-vgs.no

Siv Jorunn Ullvang, Faglærer Restaurant og matfag

Siv@hauge-vgs.no

Tor Helge Øygarden, Faglærer Anleggsgartner

Torh@hauge-vgs.no

Blogg på WordPress.com.

opp ↑

%d bloggere liker dette: